Tvorba www stránek

Klubová výstava Chropyně 10.5.2014

Rozhodčí: Ing. Miroslav Kotuláš (SK)

PSI

Třída štěňat

Briliant Blue Finestra 14.11.2013 VN1
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Smička Radim

Třída dorostu

Arden Couleur Argent Celestial Glamour 7.10.2013 N1
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Guzeeva Mariya

Třída mladých

Cesan z Petřkovických strání
19.5.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Becky Golden Bloom
Chov: Novák J. Maj: Pelcová D.
Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 VD2
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Xenon Flash Modrý Iris
4.7.2013 VD3
O: Cacahuete Lago Benea M: Night Star Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava

Mezitřída

Fredy Black Fredina Agi 14.12.2012 V1, CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Brit Blue Vermiko
19.9.2012 V2
O: Kangasvuokon Merlin M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miloslav Maj: Melicharová Simona
Amore Gold Vorašif
27.5.2012 VD3
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Kroová Hana
Endy Gold z Radčina dvora
5.11.2012 VD4
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.

Třída otevřená

Champion Pardal z Asuanu 3.5.2012 V1, CAC
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Bočková Alena
Immo Zlatý Dominance 1.3.2012 V2, Res. CAC
O: Dark Side of Ever After M: Cassie Gold od Dennynky
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Vojáček Ladislav
Monty z Beskydských pastvin 8.4.2012 V3
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bálková Iveta
Diego Gold Stříbrná podkova 30.12.2011 V4
O: Cacahuete Lago Benea M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Halmazňová Rút
Etien Gold od Dennynky 17.3.2010 VD
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka

Třída pracovní

Aurelio Adore van Golden Nachtigal 16.12.2010 V1, CAC, Klubový vítěz
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Bábíková Martina

Třída vítězů

Arcamony Mom at African Gold 5.6.2011 V1, CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Kangasvuokon Merlin 20.7.2010 V2, Res. CAC
O: Leaftribe Old Black Joe M: Kangasvuokon Fazer
Chov: Piia Enlund Maj: Kratochvílová Miroslava
Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V3
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka

Třída veteránů

Dreamer Karino Bohemia 14.1.2006 V1
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška Karel Maj: Janýšková Zuzana

FENY

Třída štěňat

Brita Black Finestra 14.11.2013 VN1
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Bártová Vlasta

Třída dorostu

Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka
Hetty Blue Fredina Agi 10.9.2013 N2
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Hrušková Markéta

Třída mladých

Everdeen for Quidara Chytrá kráska 29.5.2013 V1, CAJC
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava
Francis Blue Fredina Agi 14.12.2012 V2
O: Xcalibur von der Inschlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Holainová Karin
Chardonnay Blue Bohemia Galaxy
27.6.2013 VD3
O: Ultra Merlin African Gold M: Chris´n Joe Every Day
Chov: Eliášová Lenka Maj: Eliášová Lenka
Lassie ze Staříčského statku 30.4.2013 VD4
O: Dustin Gold Coll-kony M: Janka ze Staříčského statku
Chov: Prosek B. Maj: Plšková T.

Mezitřída

Ejmi Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V1, CAC
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.
Diana Gold Chytrá Kráska 29.8.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina
Emily Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V3
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Karlíčková D.
Drakulinka in Black z Dančí louky 19.5.2012 VD4
O: Gti Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Balnar Libor

Třída otevřená

Maud z Beskydských pastvin 8.4.2012 V1, CAC
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Mitter Martyn
Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 V2, Res. CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Meggan z Beskydských pastvin 8.4.2012 V3
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Juchelková Alena
Baronessa Lailapsos 25.5.2012 V4
O: Celtic Silver Dream du Clos d. Duchesses M: Cimmie z Jasmínových hor
Chov: Kuželíková Ivona Maj: Krobotová P.
Because it´s me African Gold 12.9.2011 VD
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Štaiglová Kateřina
Fabiana Skotská růže 25.1.2012 VD
O: Barbero Skotská růže M: Camay Skotská růže
Chov: Štefkovičková K. Maj: Štefkovičovi K.+K.
Madelin z Beskydských pastvin 8.4.2012 VD
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Janýška K.
Odeta z Rozkvetlé doliny 23.5.2010 nedostavila se
O: Nyitrament Royal Gesture M: Genever Gold Moravia Galaxy
Chov: Vlášek Ladislav Maj: Sokol Jiří

Třída vítězů

DaDa Beautiful from Graslic Hills 28.5.2007 V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
O: Alwin from Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Bábíková Martina

Třída veteránů

Doris Karino Bohemia 14.1.2006 V1, BOJ, BIS VETERÁN
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška K. Maj: Janýška K.
Daira Karino Bohemia 14.1.2006 V2
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška K. Maj: Dostálová L.

Za výsledky moc děkuji Kateřině Štaiglové!