Tvorba www stránek

Klubová výstava Řepeč 7.6.2014

Rozhodčí: Svobodová Mlada

PSI

Třída štěňat

Aragon Ostrůvek v Závisti
19.1.2014 VN1
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr
Chess Chester Blue od Dennynky
23.12.2013 VN2
O: Born for Agara and African Gold M: Fuzzy and Blue od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa

Třída dorostu

Alviero Silver Dream Celestial Glamour 7.10.2013 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Hipiusová Jana

Třída mladých

Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 V1, CAJC
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Irrestible Ever After
26.7.2013 V2
O: Cold Case von Haus Rukopf M: Fireflay Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Starová Monika
Glenn black Fredina Agi 24.12.2012 VD3
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Ráczová Eva

Mezitřída

Keen Competition Leawrey 14.9.2012 V1, CAC
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Hagrid Black od Dennynky
2.10.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa

Třída otevřená

Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Colombo New Marton 20.12.2011 V3
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vlášek Ladislav
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V4
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina

Třída vítězů

Born for Agara and African Gold 2.11.2009 V1, CAC, KV
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Arcamony Mom at African Gold 5.6.2011 V2, Res. CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Fill Královský dar 2.10.2007 V3
O: Prince Sunlight Quenchless Love M: Oriana Black Vermiko
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Kangasvuokon Merlin 20.7.2010 V4
O: Leaftribe Old Black Joe M: Kangasvuokon Fazer
Chov: Piia Enlund Maj: Kratochvílová Miroslava
Bells z Jasmínových hor 16.2.2007 V
O: Funky Town Percy of Kassiopea M: Unser Pünktchen Sanya of Kassiopea
Chov: Kolátková Monika Maj: Šafaříková Linda
Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka

FENY

Třída štěňat

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 VN1
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Amellia Ostrůvek v Závisti
19.1.2014 VN2
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr

Třída dorostu

Felly Dore Slapská alej
10.11.2013 VN1
O: Dollar Black Double Scotch M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Knedlhans Tomáš
Hetty Blue Fredina Agi 10.9.2013 VN2
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Hrušková Markéta
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 VN3
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka

Třída mladých

Gracious Goddess Ronna Bohemia
2.4.2013 V1, CAJC, BOJ, BOB, BIS
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Isabell Královský dar
27.3.2013 V2
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia M: Chanell Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Bílková Simona
Ebony Briliant African Gold
15.7.2013 V3
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Inquartová Věra
Jeopardy Ever After
28.7.2013 V4
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Elizabeth Quidara Chytrá kráska 29.5.2013 V
O: Geronimo Leawreyf M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Jiráň Jaroslav
Grace z Údolí Lužnice
7.4.2013 V
O: Earl Noko Bohemia M: Elinor z Údolí Lužnice
Chov: Hruška Miroslav Maj: Steinerová Jana
My Black Rose Zátoka snů
13.5.2013 nedostavila se
O: Grand Blue Nelago M: Kate Krásná Louka
Chov: Hrabáková Romana Maj: Hrabáková Romana

Mezitřída

Etií Zlatá Džefinka z Dančí Louky 7.2.2013 V1, CAC
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Matoušková Tereza
Kattelin Leawrey 14.9.2012 V2, Res. CAC
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková L. + Stehlíková H.
Zeris Fellow Doxa z Jordánské hráze 11.10.2012 V3
O: Black Dollar Double Scotch M: Xaniela z Jordánské hráze
Chov: Fiala Vladimír Maj: Fialovi D. + V.
Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 V4
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina
Designed for Niarra African Gold
3.12.2012 V
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Lovely Black Rose Zátoka snů
4.2.2012 VD
O: Samba black Joker v. Wengerhof M: Beauty Black Stříbrná podkova
Chov: Hrabáková Romana Maj: Hrabáková Romana

Třída otevřená

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Biggy Lailapsos 25.5.2012 V2, Res. CAC
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Cimmie z Jasmínových hor
Chov: Kuželíková Ivona Maj: Kuželíková Ivona
Night Star Modrý Iris 18.3.2009 V3
O: Dream of Fluffy Lohrien M: Anabell Besednický vrch
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava
Glamorous Ever After 24.10.2011 V4
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nývltová Eva
Anabela Gold Vermiko 20.4.2011 V
O: Quo Vadis African Gold M: Peggy Black Vermiko
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Harmonia Lago Benea 5.6.2012 V
O: Samba Black Joker v Wengerhof M: Amina Black Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Kovář Petr
Only for You Noko Bohemia 6.11.2010 V
O: Birkmyre Soulmate M: Igrayne Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Novák Jiří
Original Blonde Noko Bohemia 6.11.2010 V
O: Birkmyre Soulmate M: Igrayne Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Matějková Ivana
Ambra Black z Obzoru 23.3.2010 VD
O: Baron Brit Ronna Bohemia M: Fanny z Chýnovské jeskyně
Chov: Hamr Vladimír Maj: Hamrová Alena

Třída vítězů

Chanell Královský Dar 25.3.2011 V1, CAC, KV
O: Fill Královský Dar M: Beata Královský Dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Cinera Pardál z Asuanu 16.1.2010 V3
O: Amalie Pure Gold M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková A.+H. Maj: Donskovová Jiřina

Třída veteránů

Baroness Brena Ronna Bohemia 23.5.2005 V1, BOV
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopea M: Channy Gladys
Chov: Eva Náhlovská Maj: Matoušková Tereza
My First Love ze Zlaté Jalny 17.1.2004 V2
O: One for All ze Zlaté Jalny M: Bloody Mary von Crottorf
Chov: Křečková Jarmila Maj: Vrbová Hana