Tvorba www stránek

Speciální výstava Ostrava 31.8.2013

Rozhodčí: Petr Řehánek

PSI

Třída mladých

Monty z Beskydských pastvin 8.4.2012 V1, CAJC, BOJ, JBIS
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bálková Iveta
Checkmate for Ever After 2.7.2012 V2
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Adie Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Karšulínova S.
Endy Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V3
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.
Charismatic Ever After 2.7.2012 VD4
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Adie Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Maňák A.

Mezitřída

Cesar Black from Kosir Valley 20.10.2011 V1, CAC
O: Bells z Jasmínových hor M: Anthea Black from Kosir Valley
Chov: Pospíšilová Hana Maj: Kollárová Jiřina
Highlight of Ever After 1.4.2012 V2, Res. CAC
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Lovley Larry Sir Vom Brüggener-Land 3.12.2011 VD3
O: Queen´s Dancer Golden M: Zamba vom Wengermot
Chov: Bärbel Knieling Maj: Holainová Karin
Cedrik Black from Kosir Valley 20.10.2011 VD4
O: Bells z Jasmínových hor M: Anthea Black from Kosir Valley
Chov: Pospíšilová Hana Maj: Michnová H.

Třída otevřená

Diamants De Lago Benea 4.5.2010 V1, CAC
O: Quo Vadis African Gold M: I Love You Noko Bohemia
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Kunzl Pavel
Vision in Blue African Gold 20.7.2009 V2, Res. CAC
O: Star Light vom Adlerwappen M: Adélka z Lužické zahrady
Chov: Reslerová Jitka Maj: Bálková Iveta
Clark Black Fredina Agi 30.10.2009 V3
O: Spoke Blue Nellago M: Adélka z Lužické zahrady
Chov: Holainová K. Maj: Hudcová Simona

Třída vítězů



Erny Gold Coll-Kony 14.4.2008 V1, CAC, VSV
O: Early Sunshine Hirundo M: Jessi Gold Coll-Kony
Chov: Konečná Věra Maj: Kučeriková Veronika
Amore Mio New Marton 3.12.2009 V2, Res. CAC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vránová Emília
Arcamony Mom African Gold 5.6.2011 nedostavil se
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka

FENY

Třída dorostu

Francis Blue Fredina Agi 14.12.2012 VN1
O: Xcalibur von der Inschlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová K. Maj: Holainová K.

Třída mladých

Meggan z Beskydských pastvin 8.4.2012 V1, CAJC
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Juchelková Alena
Ejmi Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V2
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.
Emily Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V3
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Karlíčková D.
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V4
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Mezitřída

Maud z Beskydských pastvin 8.4.2012 V1, CAC
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Mitter Martyn
Gilette Ever After 24.10.2011 V2, Res. CAC
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Kotková Libuše
Harriet At Ever After 1.4.2012 V3
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Bonnie Šenovská perla 4.10.2011 V4
O: Clark Black Fredina Agi M: New Belle Modrý Iris
Chov: Hudcová S. Maj: Kotajná J.
Coco Chanell New Marton 20.12.2011 nedostavila se
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Salamonová S.

Třída otevřená

Maruška z Beskydských pastvin 8.4.2012 V1, CAC
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bernatová Zdeňka
Odeta z Rozkvetlé doliny 23.5.2010 V2, Res. CAC
O: Nyitrament Royal Gesture M: Genever Gold Moravia Galaxy
Chov: Vlášek Ladislav Maj: Sokol Jiří
Anabell Pieses of the Dream 27.11.2009 V3
O: Rambo Gold Coll-Kony M: Daira Karino Bohemia
Chov: Dostálová Lenka Maj: Dostálová Lenka
Arina Šenovská perla 29.12.2010 VD4
O: Dustin Coll-Kony M: New Belle Modrý iris
Chov: Hudcová Simona Maj: Hudcová Simona
Aura Blue Finestra 6.11.2009 VD
O: Aliad Assawda od Mohtarów M: Fibi Blue Zátoka snů
Chov: Bárová V. Maj: Bárová V.
Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 VD
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Třída vítězů

Adieu Amour Ever After 1.4.2007 V1, CAC, VSV, BOB
O: Old Smokey Des Baldones M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Blind Date Ever After 1.12.2007 V2, Res. CAC
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia