Tvorba www stránek

 

DUO CACIB Brno 3.2.2013

Rozhodčí: Ten Cate M. (NL)

 

PSI

Třída dorostu

Brit Blue Vermiko 19.9.2012 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miloslav Maj: Melicharová Simona
   

Třída mladých

Highlight of Ever After 1.4.2012 V1, CAJC
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
   
Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V2
O:Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
   
Monty z Beskydských pastvin 8.4.2012 VD3
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bálková Iveta
   
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 VD4
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
   

 

Mezitřída

 

Arcamony Mom African Gold 5.6.2011 V1, CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
   
Genuine Ever After 24.10.2011 VD2
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Jurová Jitka
   
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 VD3
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
   

 

Třída otevřená

Esprit Ever After 20.10.2009 V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
O: Aim To Please Ever After M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka + Blažková H.
   
Aymard My Sweet Darling 24.1.2011 V2, Res. CAC
O: Geronimo Leawrey M: Anabela Black Stráň Fialek
Chov: Marie Kopecká Maj: Vraná Gabriela
   
Vision in Blue African Gold 20.7.2009 V3
O: Star Light vom Adlerwappen M: Adélka z Lužické zahrady
Chov: Reslerová Jitka Maj: Bálková Iveta
   
Aurelio Adore van Golden Nachtigal 16.12.2010 V4
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Bábíková Martina
   
Bax Chytrá kráska 4.6.2006 VD
O: Dee River Boy Noko Bohemia M: Quidara Krása samoty
Chov: Přibylová J. Maj: Přibylová J.
   
Clark Black Fredina Agi 30.10.2009 VD
O: Spoke Blue Nellago M: Polly Black Nellago
Chov: Holainová K. Maj: Hudcová Simona
   
Ioric Gold Coll-Kony 6.2.2011 VD
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Duchess Diane Ronna Bohemia
Chov: Konečná Věra Maj: Břížďala Ivan
   
Zazziky Spice of African Gold 7.1.2011 nedostavil se
O: Ready To Go African Gold M: Of Course African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Švecová Hana
   

 

Třída šampionů

Dakhil al Bait od Mohtarów 12.3.2009 V1, CAC, Res. CACIB
O: Un Amour de Jeunesse des Marecages du Prince M: Dunia al Gharam od Mohtarów
Chov: Mohtar Ewa Maj: Mohtar Ewa
   
Forever Paradise Fantazija 11.4.2007 V2, Res. CAC
O: Promised Paradise Fantazija M: Chifaja Marin Mjuz
Chov: Nekrosiene Natalija Maj: Baltina Gunita
   
Cato Čin-Čin Pet 9.4.2007 V3
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalová Marie
   
Etien Gold od Dennynky 17.3.2010 V4
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
   
Casanova z Josefovské pevnosti 16.6.2009 Nedostavil se
O: One More Night African Gold M: Melody D´Amour ze Zlaté Jalny
Chov: Plíštilová Eva Maj: Reslerová J. + Švecová H.
   

 

 

 

FENY

Třída dorostu

 

Close & Closer at African Gold 17.6.2012 VN1
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
   

 

Třída mladých

Harriet At Ever After 1.4.2012 V1, CAJC, BOJ, BOB
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
   
Fabiana Skotská růže 25.1.2012 Nedostavila se
O: Barbero Skotská růže M: Camay Skotská růže
Chov: Štefkovičovi K.+K. Maj: Štefkovičovi K.+K.
   

 

Mezitřída

Anglais Anulika in Blue 25.4.2011 V1, CAC, Res. CACIB
O: Easy Lover of the Loving Collies M: Blue Ocean Dreams Awana
Chov: Schrampf Isabella Maj: Schrampf Isabella
   
Goldilocks Ever After 24.10.2011 V2, Res. CAC
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
   
Espérance Lago Benea 6.5.2011 V3
O: Ice Vision African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Růžičková Gabriela
   

 

Třída otevřená

Anabell Pieses of the Dream 27.11.2009 V1, CAC
O: Rambo Gold Coll-Kony M: Daira Karino Bohemia
Chov: Dostálová Lenka Maj: Dostálová Lenka
   
Firefly Ever After 8.2.2011 V2, Res. CAC
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
   
Daira Karino Bohemia 14.1.2006 V3
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška K. Maj: Dostálová L.
   
Yapanese Pearl at African Gold 11.11.2010 V4
O: One More Night African Gold M: Thank You African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Kocián Michal
   
Gold Lady Dominance 30.1.2011 V
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Vraná Petra
   
Xplain me it African Gold 30.7.2010 V
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Přibylová Jaroslava
   
Zaira Blue Vermiko 10.9.2010 V
O: Vard Black Vermiko M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miroslav Maj: Hudcová Simona
   
Kalamita Black Zátoka snů 10.6.2009 VD
O: Fenyöligeti Blue Norman M: Charisma Black Zátoka snů
Chov: Hrabáková Romana Maj: Pešková Marie
   

 

Třída šampionů

Entirely Ever After 20.10.2009 V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
O: Aim o Please Ever After M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
   
Ahla Dunia od Mohtarów 17.5.2010 V2, Res. CAC
O: Un-Amour-De-Jennesse des Marecages M: Aghani Al Laiil od Mohtarów
Chov: Mohtar Ewa Maj: Mohtar Ewa
   
Blind Date Ever After 25.2.2010 V3
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia