Tvorba www stránek

NVP Ostrava 13.4.2013

Rozhodčí: Vladimír Fiala

PSI

Třída mladých

Lovley Larry Sir Vom Brüggener-Land 3.12.2011 V1
O: Queen´s Dancer Golden M: Zamba vom Wengermot
Chov: Bärbel Knieling Maj: Holainová Karin
Cesar Black from Kosir Valley 20.10.2011 V2
O: Bells z Jasmínových hor M: Anthea Black from Kosir Valley
Chov: Pospíšilová Hana Maj: Kollárová Jiřina
Monty z Beskydských pastvin 8.4.2012 V3
O:Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bálková Iveta

Mezitřída



Arcamony Mom African Gold 5.6.2011 V1, CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V2, Res. CAC
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka

Třída otevřená



Aurelio Adore van Golden Nachtigal 16.12.2010 V1, CAC
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Bábíková Martina
Cipísek Chytrá kráska 14.7.2010 VD2
O: One More Night African Gold M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Váňová R.

Třída vítězů



Amore Mio New Marton 3.12.2009 V1, CAC, NV
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vránová Emília
Athos De La Fére van Golden Nachtigal 16.12.2010 V2, Res. CAC
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Gájová Gabriela

Třída veteránů

Early Sunshine Hirundo 5.4.2005 V1
O: Quenlly Mighty Quinn of Kassiopea M: Dreame Dove Hirundo
Chov: Němečková Z. Maj: Pešátová Miroslava

FENY

Třída mladých

Forgotten Charm von der Ischlerbahn 26.10.2011 V1, CAJC, BOJ
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V2
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Maruška z Beskydských pastvin 8.4.2012 V3
O:Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bernatová Zdeňka
Gilette Ever After 24.10.2011 V4
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Kotková Libuše
Jenny Dominance 21.6.2012 VD
O: Dark Side of Ever After M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Kvíčala Miroslav
Maud z Beskydských pastvin 8.4.2012 VD
O:Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Mitter Martyn
Meggan z Beskydských pastvin 8.4.2012 VD
O:Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Juchelková Alena
Fabiana Skotská růže 25.1.2012 nedostavila se
O: Barbero Skotská růže M: Camay Skotská růže
Chov: Štefkovičková K. Maj: Štefkovičovi K.+K.

Mezitřída



Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 V1, CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Cara Dark Peony z Dančí louky 6.9.2011 V2, Res. CAC
O: Akim Gold od Dennynky M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka

Třída otevřená

Gentli Zlatá Dominance 30.1.2011 V1, CAC
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Váňová Renata
Anabell Pieses of the Dream 27.11.2009 V2
O: Rambo Gold Coll-Kony M: Daira Karino Bohemia
Chov: Dostálová Lenka Maj: Dostálová Lenka
Yapanese Pearl at African Gold 11.11.2010 V3
O: One More Night African Gold M: Thank You African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Kocián Michal

Třída vítězů



DaDa Beautiful from Graslic Hills 28.5.2007 V1, CAC, NV, BOB
O: Alwin from Graslic Hills M: Old Golden Gates Perfecta
Chov: Valníčková Zuzana Maj: Bábíková Martina
Zaira Blue Vermiko 10.9.2010 V2, Res. CAC
O: Vard Black Vermiko M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miroslav Maj: Hudcová Simona

Za výsledky děkuji Emílii Vránové