Tvorba www stránek

NVP Mladá Boleslav 24.8.2013

Rozhodčí: Fialová Dana

PSI


Třída mladých



Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAJC
O:Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Hana Kroová
Endy Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V2
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.
Keen Competition Leawrey 14.9.2012 V3
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Hagrid Black od Dennynky 2.10.2012 V4
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Gargamel Lago Benea 22.5.2012 VD
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Kloudová Petra

Mezitřída

Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V1
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Favorite Lago Benea 22.11.2011 V2
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Lhotský Václav

Třída otevřená



Time Will Tell African Gold 21.7.2008 V1, CAC. NV, BOB
O: Old Smokey des Baldones M: Amber Beauty Leawrey
Chov: Reslerová Jitka Maj: Šulcová Lenka
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V2, Res. CAC
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
Falco Black od Dennynky 21.2.2011 V3
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Black od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Setichovská Monika
Bayley Marytrav 11.10.2009 VD4
O: Queenly Mighty Quinn Kassiopeia M: Aylin Čin Čin Pet
Chov: Rychtaříková Jitka Maj: Matějková Ivana

Třída vítězů



Buon Giorno New Marton 1.5.2011 V1, CAC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Veryblackangel Della Cambrianella
Chov: Nič Antonín Maj: Exnerová Dana
Arcamony Mom African Gold 5.6.2011 V2, Res. CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Poker Face vom Old Tom 11.10.2009 nedostavil se
O: Unglaublich Klug Dane of Kassiopea M: Golden Piper vom Old Tom
Chov: Vogt Jolana Maj: Švecová Hana

FENY

Třída štěňat

Nessiata Blue Dream Ischlerbahn 30.3.2013 VN1
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Inclan Summer of Castle Garden
Chov: Kirisits Joanne Maj: Cerhová Kamila

Třída dorostu

Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 VN1
O: Samba Black Joker vom Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina
Aura od Zlatého Návrší 13.2.2013 N2
O: Dark Side of Ever After M: Aiselín Zlatá Dominance
Chov: Neťukalová Lenka Maj: Neťukalová Lenka
Albí od Zlatého Návrší 13.2.2013 N3
O: Dark Side of Ever After M: Aiselín Zlatá Dominance
Chov: Neťukalová Lenka Maj: Neťukalová Lenka

Třída mladých



Colored by African Gold 17.6.2012 V1, CAJC, BOJ
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Pospíšilová Marcela
Ejmi Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V2
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V3
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Bonnie Lailapsos 25.5.2012 V4
O: Celtic Silver Dream Du Clos Des Duchesses M: Cimmie z Jasmínových hor
Chov: Kuželíková Ivona Maj: Beranová Dana
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Groseille Noire Lago Benea 22.5.2012 V
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Dlabač Petr
Diana in Silverblue z Dančí Louky 19.5.2012 VD
O: Gti Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka

Mezitřída



Forgotten Charm von der Ischlerbahn 26.10.2011 V1, CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka
Calamity Jane New Marton 20.12.2011 V1, Res. CAC
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Nič Antonín
Benerva ze Skalního vrchu 19.3.2012 VD3
O: Dark Side of Ever After M: Louise Krásná Louka
Chov: Kwasniaková Eva Maj: Grouši Jaromír

Třída otevřená

Dream Lady von der Göltschn 7.1.2010 V1, CAC
O: Going for Gold of Lady´s dream M: Ypsi Black von der Göltsch
Chov: Popp Ingrid Maj: Nič Antonín
Odeta z Rozkvetlé doliny 23.5.2010 nedostavila se
O: Nyitrament Royal Gesture M: Genever Gold Moravia Galaxy
Chov: Vlášek Ladislav Maj: Sokol Jiří

Třída vítězů



Isolda Leawrey 6.11.2009 V1, CAC, NV
O: Old Smokey des Baldones M: Beltame Witch des Baldones
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

Za výsledky děkuji Zdence Smočkové