Tvorba www stránek

NVP Brno 7.9.2013

Rozhodčí: Krinke Milan

PSI

Třída mladých

Keen Competition Leawrey 14.9.2012 V1, CAJC
O: Chiu Pepr Rydeen M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Endy Gold z Radčina dvora 5.11.2012 VD
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.

Mezitřída



Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V1, CAC, NV
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monik Maj: Bačinová Radka
Highlight of Ever After 1.4.2012 V2, Res. CAC
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Derek in Black z Dančí louky 19.5.2012 VD3
O: Gti Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: R. Mikudová

Třída otevřená

Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka

Třída veteránů

Becomes To You Leawrey 22. 11. 2003 V1, BOV, BOB
O: Nyitramenti Captain Blood M: Sonata Jubilee ze Zlaté Jalny
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše

FENY

Třída mladých



Diana in Silverblue z Dančí Louky 19.5.2012 V1, CAJC, BOJ
O: GTI- Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Ejmi Gold z Radčina dvora 5.11.2012 V2
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Bailley Lailapsos 25.5.2012 VD4
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Cimmie z Jasmínových hor
Chov: Kuželíková Ivona Maj: Petrásková Jana

Mezitřída

Harriet At Ever After 1.4.2012 V1, CAC
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Forgotten Charm von der Ischlerbahn 26.10.2011 V2, Res. CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka

Třída otevřená



Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 V1, CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Třída vítězů



Isolda Leawrey 6.11.2009 V1, CAC, NV
O: Old Smokey Des Baldones M: Beltame Witch des Baldones
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše