Tvorba www stránek

NVP Brno 5.1.2013

Rozhodčí: Svobodová Mlada

PSI

Třída dorostu

Monty z Beskydských pastvin 8.4.2012 VN1
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bálková Iveta

Třída mladých



Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V1, CAJC, BOJ, BOB
O:Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Highlight of Ever After 1.4.2012 V2
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Lovley Larry Sir Vom Brüggener-Land 3.12.2011 Nedostavil se
O: Queen´s Dancer Golden M: Zamba vom Wengermot
Chov: Bärbel Knieling Maj: Holainová Karin

Mezitřída



Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 V1, CAC
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
Arcamony Mom African Gold 5.6.2011 V2, Res. CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka

Třída otevřená

Athos De La Fére van Golden Nachtigal 16.12.2010 V1, CAC, NV
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Gájová Gabriela
Bax Chytrá kráska 4.6.2006 V2, Res. CAC
O: Dee River Boy Noko Bohemia M: Quidara Krása samoty
Chov: Přibylová J. Maj: Přibylová J.
Agara Friend at African Gold 5.6.2011 V3
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Čaloudová Hana

Třída vítězů



Etien Gold od Dennynky 17.3.2010 V1, CAC
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Dag Gold Fredina Agi 21.7.2010 V2, Res. CAC
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Karin Holainová Maj: Opršalová Romana
Casanova z Josefovské pevnosti 16.6.2009 V3
O: One More Night African Gold M: Melody D´Amour ze Zlaté Jalny
Chov: Plíštilová Eva Maj: Reslerová J. + Švecová H.

FENY

Třída štěňat

Diana Gold Chytrá Kráska 29.8.2012 VN1
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Mach Stanislav


Třída dorostu



Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Třída mladých

Harriet At Ever After 1.4.2012 V1, CAJC
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Fleur de la Vie Lago Benea 22.11.2011 V2
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka
Forgotten Charm von der Ischlerbahn 26.10.2011 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka

Mezitřída



Chanell Královský Dar 25.3.2011 V1, CAC, NV
O: Fill Královský Dar M: Beata Královský Dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 V2, Res. CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Because it´s me African Gold 12.9.2011 V3
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Štaiglová Kateřina

Třída otevřená



Yapanese Pearl at African Gold 11.11.2010 V1, CAC
O: One More Night African Gold M: Thank You African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Kocián Michal
Fuzzy And Blue od Dennynky 21.2.2011 V2, Res. CAC
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Black od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Jurášková Kamila
Espérance Lago Benea 6.5.2011 V3
O: Ice Vision African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Růžičková Gabriela

Třída vítězů



Blind Date Ever After 25.2.2010 V1, CAC
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia

Výsledky dodala Kateřina Štaiglová. Děkuji!