Tvorba www stránek

MVP Praha 4.3.2013

Rozhodčí: Fialová Dana

PSI

Třída dorostu

Hagrid Black od Dennynky 2.10.2012 VN1
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa

Třída mladých

Arpád Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAJC
O:Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Bačinová Radka
Highlight of Ever After 1.4.2012 V2
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Flamme de la passion Lago Benea 22.11.2011 V3
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka
Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V4
O:Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Kroová Hana

Mezitřída



Arcamony Mom African Gold 5.6.2011 V1, CAC, Res. CACIB
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Just a Boy Leawrey 20.5.2011 V2, Res. CAC
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Belle-Etoile-D´Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Good News Ever After 24.10.2011 V3
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Zunova Andrea
Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V4
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka

Třída otevřená

Sabres Blue Horny Vlčí žleb 30.10.2007 V1, CAC
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana
Dag Gold Fredina Agi 21.7.2010 VD2
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Karin Holainová Maj: Opršalová Romana
Azar Black z Obzoru 25.3.2010 D
O: Baron Brit Ronna Bohemia M: Fanny z Chýnovské jeskyně
Chov: Hamr Vladimír Maj: Všetečková Helena
Handy Královský Dar 8.2.2010 D
O: Fill Královský dar M: Eleanor Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Hollmarová Věra

Třída šampionů



Nyitramenti Eusebio 24.9.2009 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Budweiser vom Haus Reinhard M: Nyitramenti Wonderful Life
Chov: Balázsovits János Maj: Balázsovits János
Etien Gold od Dennynky 17.3.2010 V2
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka

FENY

Třída dorostu

Honey Sweet Gold od Dennynky 2.10.2012 nedostavila se
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Setichovská Monika

Třída mladých

Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V1, CAJC, BOJ
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Calamity Jane New Marton 20.12.2011 V2
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Nič Antonín
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V3
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Harriet At Ever After 1.4.2012 V4
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Desert Rose Gold Stříbrná podkova 19.11.2011 V
O: Cacahuete Lago Benea M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Risová Eva
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Siniketun Secret Hope 22.2.2012 nedostavila se
O: Littlelook Impossible Man M: Siniketun Sinisafiiri
Chov: Rekorius Taru Maj: Hrušková Markéta

Mezitřída



Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 V1, CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Forgotten Charm von der Ischlerbahn 26.10.2011 V2, Res. CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka
Gilette Ever After 24.10.2011 V3
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Kotková Libuše
Glamorous Ever After 24.10.2011 V4
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nývltová Eva

Třída otevřená

Fuzzy And Blue od Dennynky 21.2.2011 V1, CAC, CACIB
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Black od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Jurášková Kamila
Feebee z Jasmínových hor 29.12.2009 V2, Res. CAC
O: Overground Odin vom Traumland Woblitz-See M: Brigitte z Jasmínových hor
Chov: Monika Kolátková Maj: Fišarová Věra
Very Black Angel Della Cambrianella 20.7.2008 V3
O: Black Xs du Close Des Duchesses M: Gentlewomenblue Della Cambrianella
Chov: Pascale Giovanna Maj: Nič Antonín
Xplain me it African Gold 30.7.2010 V4
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Přibylová Jaroslava
Celebrity Ever After 26.2.2008 VD
O: Old Smokey Des Baldones M: Nycolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nývltová Eva
Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 nedostavila se
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka

Třída šampionů



Kristmas Lav Miss Wow Wow 12.2.2008 V1, CAC, Res. CACIB
O: Nyitramenti Captain Blood M: Nyitramenti Ruby Lace
Chov: Cheremisova Olga Maj: Balázsovits Janos
Entirely Ever After 20.10.2009 V2, Res. CAC
O: Aim o Please Ever After M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana