Tvorba www stránek

MVP Mladá Boleslav 20.7.2013

Rozhodčí: Petkevica Beata (LV)

PSI


Třída dorostu



Black Inspiration of Niarra 31.10.2012 N1
O: Poker Face vom Old Tom M: New Face of African Gold
Chov: Dušková Lucie Maj: Sedláčková K.
Endy Gold z Radčina dvora 5.11.2012 nedostavil se
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.

Třída mladých



Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAJC, BOJ
O:Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Hana Kroová
Hagrid Black od Dennynky 2.10.2012 V2
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Eldoret Edward Aratinga 2.3.2012 V3
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Baabda Baffee Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Holovský Karel
Champion Pardal z Asuanu 3.5.2012 VD4
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Bočková Alena
Highlight of Ever After 1.4.2012 VD
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Silver Star Siniketun 22.2.2012 D
O: Littlelook Impossible Man M: Siniketun Sinisafiiri
Chov: Rekorius Taru Maj: Hrabáková Romana

Mezitřída



Born for Agara and African Gold 12.9.2011 VD1
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Matoušková Tereza
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 VD2
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Favorite Lago Benea 22.11.2011 VD3
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Lhotský Václav

Třída otevřená



Time Will Tell African Gold 21.7.2008 V1, CAC
O: Old Smokey des Baldones M: Amber Beauty Leawrey
Chov: Reslerová Jitka Maj: Šulcová Lenka
Cherokee Bill Leawrey 3.12.2008 V2, Res. CAC
O: Old Smokey des Beldones M: Evanescent Love Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Athos De La Fére van Golden Nachtigal 16.12.2010 V3
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Gájová Gabriela
Arpád Black Stříbrná podkova 26.11.2008 V4
O: Erin Krásná louka M: Charminka Black Zátoka snů
Chov: Hrušková Markéta Maj: Risová Eva
Bayley Marytrav 11.10.2009 VD
O: Queenly Mighty Quinn Kassiopeia M: Aylin Čin Čin Pet
Chov: Rychtaříková Jitka Maj: Matějková Ivana
Falco Black od Dennynky 21.2.2011 VD
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Black od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Setichovská Monika
Guliano Zlatý Dominance 30.1.2011 VD
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Bočková Alena
Handy Královský Dar 8.2.2010 VD
O: Fill Královský dar M: Eleanor Královský dar
Chov: Lindaurová Helena Maj: Hollmarová Věra
Samba Black Joker v. Wengerhof 4.6.2010 VD
O: Jolly Joker vom Old Tom M: Rainshade Turn the Tide
Chov: Wenger Kurt Maj: Hrušková Markéta
Xplosive Showman African Gold 30.7.2010 VD
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Pospíšilová Marcela

Třída šampionů



Poker Face vom Old Tom 11.10.2009 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Unglaublich Klug Dane of Kassiopea M: Golden Piper vom Old Tom
Chov: Vogt Jolana Maj: Švecová Hana
Buon Giorno New Marton 1.5.2011 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Veryblackangel Della Cambrianella
Chov: Nič Antonín Maj: Exnerová Dana
Cato Čin-Čin Pet 9.4.2007 V3
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalová Marie
Etien Gold od Dennynky 17.3.2010 V4
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Kangasvuokon Merlin 20.7.2010 nedostavil se
O: Leaftribe Old Black Joe M: Kangasvuokon Fazer
Chov: Piia Enlund Maj: P. Enlund + M. Kratochvílová

FENY

Třída štěňat

Albí od Zlatého Návrší 13.2.2013 VN1
O: Dark Side of Ever After M: Aiselín Zlatá Dominance
Chov: Neťukalová Lenka Maj: Neťukalová Lenka
Aura od Zlatého Návrší 13.2.2013 VN2
O: Dark Side of Ever After M: Aiselín Zlatá Dominance
Chov: Neťukalová Lenka Maj: Neťukalová Lenka

Třída dorostu

Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 VN1
O: Samba Black Joker vom Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina
Ejmi Gold z Radčina dvora 5.11.2012 nedostavila se
O: Fill Královský dar M: Odeta z Rozkvetlé doliny
Chov: Sokol L.+J. Maj: Sokol L.+J.

Třída mladých



Diana in Silverblue z Dančí Louky 19.5.2012 V1, CAJC
O: Gti Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Dolce Vita New Marton 24.2.2012 V3
O: Dark Sky From Graslic hills M: Very Black Angel Della Cambianella
Chov: Nič Antonín Maj: Nič Antonín
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V4
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Abiba Gold Vorašif 27.5.2012 V
O:Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Gajdoš Anton
Colored by African Gold 17.6.2012 VD
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Pospíšilová Marcela
Siniketun Secret Hope 22.2.2012 VD
O: Littlelook Impossible Man M: Siniketun Sinisafiiri
Chov: Rekorius Taru Maj: Hrušková Markéta

Mezitřída



Calamity Jane New Marton 20.12.2011 V1, CAC, CACIB
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Nič Antonín
Harriet At Ever After 1.4.2012 V2, Res. CAC
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Desert Rose Gold Stříbrná podkova 30.12.2011 V3
O: Cacahuete Lago Benea M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Risová Eva
Cara Dark Peony z Dančí louky 6.9.2011 VD4
O: Akim Gold od Dennynky M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 VD
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana

Třída šampionů



Blind Date Ever After 1.12.2007 V1, CAC, Res. CACIB
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia

Za výsledky děkuji Zdence Smočkové