Tvorba www stránek

NVP Mladá Boleslav 16.7.2016

Rozhodčí: Matyáš Jaroslav

PSI

Třída mladých

Branco Solymászdombi
18.8.2015 V1, CAJC
O: Nyitramenti Eusebio M: Nyitramenti Jemtia
Chov: Müllerné Taller Juditnál Maj: Setichovská M. + Seligerová Z.
Jack In Blue z Dančí louky 1.9.2015 V2
O: Jack in The Box von Crottorf M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Lafková Tereza
Giorgio Armani of Sherbone
26.6.2015 V3
O: Nyitramenti Eusebio M: Can Fight the Moonlight in Sherborne
Chov: Kruzslicz Anita Maj: Řeháková Ivana

Mezitřída

Gilberto Simoni New Marton
28.12.2014 V1, CAC
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Jiráň Jaroslav

Třída otevřená

Champion Pardal z Asuanu 3.5.2012 V1, CAC
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Bočková Alena
Briliant Blue Finestra 14.11.2013 VD2
O: Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Smička Radim

Třída vítězů

Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V1, CAC, NV, BOS
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V2, Res. CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Korábečná Radka
Fairmont Faitte Aratinga 14.3.2014 V3
O: Lancelot Sir vom Brüggenerland M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila

FENY

Třída mladých

Sari vom Rhododendronwäldchen 26.3.2015 V1, CAJC, BOJ
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Golden Happy vom Rhododendronwäldchen
Chov: Sheil Evelyn Maj: Nič Antonín
Merry-En Leawrey 1.10.2015 V2
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Řeháková Ivana
Isis Black z Dančí Louky 14.8.2015 V3
O: York Black Vermiko M: Diana in Silverblue z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Kušej Pavel

Mezitřída

Bijou Blue Princess Celestial Glamour 18.3.2015 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela
Great Ginnie from River Agara
13.4.2015 V2, Res. CAC
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Řeháková Ivana

Třída otevřená

Forgotten Charm von der Ischlerbahn
26.10.2011 V1, CAC
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne Maj: Smočková Zdeňka
Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 V2, Res. CAC
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Brita Black Finestra
14.11.2013 VD3
O: Lovely Larry Sir vom Brüggenerland M: Aura Blue Finestra
Chov: Bártová Vlasta Maj: Bártová Vlasta

Třída vítězů

Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V1, CAC, NV, BOB
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka