Tvorba www stránek

Klubová výstava KCHCS Řepeč 11.5.2013

Rozhodčí: Zemánková Andrea (SK)

PSI

Třída dorostu

Fredy Black Fredina Agi 14.12.2012 VN1, nejlepší štěně
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta

Třída mladých

Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAJC, BOJ
O:Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Bačinová Radka
Champion Pardal z Asuanu 3.5.2012 V2
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Bočková Alena
Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V3
O:Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Kroová Hana
Eldoret Edward Aratinga 2.3.2012 V4
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Baabda Baffee Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Holovský Karel
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 VD
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Hymenaios Lago Benea 5.6.2012 VD
O: Samba Black Joker v.Wengerhof M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Lipanský Vladimír
Lovley Larry Sir Vom Brüggener-Land 3.12.2011 VD
O: Queen´s Dancer Golden M: Zamba vom Wengermot
Chov: Bärbel Knieling Maj: Holainová Karin

Mezitřída

Good News Ever After 24.10.2011 V1, CAC
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Zunova Andrea
Just a Boy Leawrey 20.5.2011 V2, Res. CAC
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Belle-Etoile-D´Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V3
O:Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Agara Friend at African Gold 5.6.2011 V4
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Čaloudová Hana
Flamme de la passion Lago Benea 22.11.2011 VD
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka

Třída otevřená



Zero-Zero-Seven at African Gold 7.1.2011 V1, CAC
O: Ready To Go African Gold M: Of Course African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Bočková Blanka
Aurelio Adore van Golden Nachtigal 16.12.2010 V2, Res. CAC
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Bábíková Martina
Arpád Black Stříbrná podkova 26.11.2008 V3
O: Erin Krásná louka M: Charminka Black Zátoka snů
Chov: Hrušková Markéta Maj: Risová Eva
Guliano Zlatý Dominance 30.1.2011 V4
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Bočková Alena
Aymard My Sweet Darling 24.1.2011 V
O: Geronimo Leawrey M: Anabela Black Stráň Fialek
Chov: Marie Kopecká Maj: Vraná Gabriela
Buon Giorno New Marton 1.5.2011 V
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Veryblackangel Della Cambrianella
Chov: Nič Antonín Maj: Exnerová Dana
O.K.Boy Noko Bohemia 6.11.2010 V
O: Birkmire Soulmate M: Igrayne Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Lipanský Vladimír
Azar Black z Obzoru 25.3.2010 VD
O: Baron Brit Ronna Bohemia M: Fanny z Chýnovské jeskyně
Chov: Hamr Vladimír Maj: Všetečková Helena
Bayssy Zlatý Dominance 20.4.2009 VD
O: Decent Fellow Leawrey M: Cassie Gold od Dennynky
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Bočková Alena
Cacahuete Lago Benea 31.7.2009 VD
O: Carlo vom Vengerhof M: I Love You Noko Bohemia
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová J. + Dlabač P.
Chappie Noko Bohemia 7.4.2009 VD
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Charming Black Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Novák Jiří
Samba Black Joker v. Wengerhof 4.6.2010 VD
O: Jolly Joker vom Old Tom M: Rainshade Turn the Tide
Chov: Wenger Kurt Maj: Hrušková Markéta
Dayton Dempsey Aratinga 30.10.2010 nedostavil se
O: Canón from Graslic Hills M: Venecia Live is Life of Kassiopea
Chov: Mecerová Petra Maj: Placek Jan
Original Blonde Noko Bohemia 6.11.2010 nedostavil se
O: Birkmire Soulmate M: Igrayne Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Ostrý Miroslav
Qantum Amore Modrý Iris 14.7.2010 nedostavil se
O: Bodyguard Wir-Coll M: Anabell Besednický Vrch
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava

Třída vítězů



Fill Královský dar 2.10.2007 V1, CAC, KV, BOB, BIS
O: Prince Sunlight Quenchless Love M: Oriana Black Vermiko
Chov: Lindaurová Helena Maj: Lindaurová Helena
Athos De La Fére van Golden Nachtigal 16.12.2010 V2, Res. CAC
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Gájová Gabriela
Etien Gold od Dennynky 17.3.2010 V3
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka

Třída veteránů

Akim Javánija 11.2.2005 V1
O: Solar Dalimo Alkami M: Bessy s Chýnovské Jeskyně
Chov: Nováková Jaroslava Maj: Miksová Jana

FENY

Třída štěňat



Designed for Niarra African Gold 3.12.2012 VN1
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 N
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina

Třída dorostu



Zeris Fellow Doxa z Jordánské hráze 11.10.2012 VN1
O: Black Dollar Double Scotch M: Xaniela z Jordánské hráze
Chov: Fiala Vladimír Maj: Fialovi D. + V.
Be Forever a Legend Niarra 31.10.2012 VN2
O: Poker Face vom Old Tom M: New Face of African Gold
Chov: Dušková Lucie Maj: Dušková L. + Reslerová J.
Black Hurricane of Niarra 31.10.2012 VN3
O: Poker Face vom Old Tom M: New Face of African Gold
Chov: Dušková Lucie Maj: Czerninová Štěpánka

Třída mladých



Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V1, CAJC
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Groseille Noire Lago Benea 22.5.2012 V2
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Dlabač Petr
Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V3
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Athéna z Lesních stínů 17.4.2012 V4
O: Axel Golden Bloom M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla
Desert Rose Gold Stříbrná podkova 30.12.2011 V
O: Cacahuete Lago Benea M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Risová Eva
Calamity Jane New Marton 20.12.2011 VD
O: Double Scotch Gold Candy Asley M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Nič Antonín
Secret Hope Siniketun 22.2.2012 VD
O: Impossible Man Littlelook M: Sinisafiiri Siniketun
Chov: Taru Rektorius Maj: Hrušková Markéta

Mezitřída

Jasmine Leawrey 20.5.2011 V1, CAC
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Belle-Etoile-D´Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Petrášková Lenka
Jacqueline Leawrey 20.5.2011 V2, Res. CAC
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Belle-Etoile-D´Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Pocnerová Irena
Angel Face z Merklínských lesů 29.10.2011 V3
O: Just To Be African Gold M: Daphnee z Jasmínových hor
Chov: Bočková Blanka Maj: Bočková Blanka
Fleur de la Vie Lago Benea 22.11.2011 V4
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka
Forgotten Charm von der Ischlerbahn 26.10.2011 V
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka

Třída otevřená

Joy Leah Leawrey 20.5.2011 V1, CAC, KV
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Belle-Etoile-D´Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Šteflová Marika
Isabo Leawrey 6.11.2009 V2, Res. CAC
O: Especially For-You de la Chapelle aux Arbres M: Belle-Etoile-D´Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Brotánková Hana
Bella Rosa New Marton 1.5.2011 V3
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Veryblackangel Della Cambrianella
Chov: Nič Antonín Maj: Pocnerová Irena
Arwen Abony van Golden Nachtigal 16.12.2010 V4
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Bábíková Martina
Ambra Black z Obzoru 23.3.2010 V
O: Baron Brit Ronna Bohemia M: Fanny z Chýnovské jeskyně
Chov: Hamr Vladimír Maj: Hamrová Alena
Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 V
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Feebí Zlatá Dominance 24.1.2011 V
O: Decent Fellow Leawrey M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Eret Josef
Fuzzy And Blue od Dennynky 21.2.2011 V
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Black od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Jurášková Kamila
Nice - Looking Baby Noko Bohemia 30.4.2010 V
O: Birkmyre Soulmate M: Very Nice Baby Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Novák Jiří
Gold Lady Dominance 30.1.2011 VD
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Vraná Petra
Josefína z Chýnovské jeskyně 11.3.2010 VD
O: X-Killer Noko Bohemia M: Gina Gold z Chýnovské jeskyně
Chov: Macháčková Lenka Maj: Nováková Jaroslava
Looking Lovely Noko Bohemia 25.4.2010 VD
O: Birkmyre Soulmate M: Charming Black Noko Bohemia
Chov: Novák Jiří Maj: Novák Jiří
Qendolina Modrý Iris 14.7.2010 VD
O: Bodyguard Wir-Coll M: Anabell Besednický Vrch
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Mačanlová Pavla
Very Black Angel Della Cambrianella 20.7.2008 nedostavila se
O: Black Xs du Close Des Duchesses M: Gentlewomenblue Della Cambrianella
Chov: Pascale Giovanna Maj: Nič Antonín

Třída vítězů



Cinera Pardál z Asuanu 16.1.2010 V1, CAC
O: Amalie Pure Gold M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková A.+H. Maj: Donskovová Jiřina
Adieu Amour Ever After 1.4.2007 V2, Res. CAC
O: Old Smokey Des Baldones M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana

Třída veteránů



Anabell Besednický vrch 30.1.2004 V1, BOV
O: The Talisman ze Zlaté Jalny M: Countess Celia African Gold
Chov: Jánská Lenka Maj: Kratochvílová Miroslava