Tvorba www stránek

Národní výstava psů Brno 3.1.2015

Rozhodčí: Beradze Iuza

PSI

Třída mladých

Alviero Silver Dream Celestial Glamour 7.10.2013 V1, CAJC
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela
Xenon Flash Modrý Iris 4.7.2013 V2
O: Cacahuete Lago Benea M: Night Star Modrý Iris
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Kratochvílová Miroslava
Fairmont Faitte Aratinga 14.3.2014 nedostavil se
O: Lancelot Sir vom Brüggenerland M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila

Mezitřída

Qantum z Rozkvetlé doliny
28.3.2013 VD1
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Genever Gold Moravia Galaxy
Chov: Vlášek Ladislav Maj: Batista De La Rosa Lenka
Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 VD2
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka

Třída otevřená

Arpad Gold Vorašif
27.5.2012 V1
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Fredy Black Fredina Agi
14.12.2012 V2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta
Brit Blue Vermiko
19.9.2012 VD3
O: Kangasvuokon Merlin M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miloslav Maj: Melicharová Simona
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 VD4
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Josef Matějek Maj: Všetečková Jana

Třída vítězů

Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V1
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Fruit du Soleil Lago Benea
22.11.2011 V2
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Součková Martina

FENY

Třída štěňat

Artemis Aurora Yaless Blue
11.7.2014 VN1
O: Salsina Suprises Monsolana M: Grace Kelly Blues du Clos de Seawind
Chov: Brossmannová Jana Maj: Všetečka Aleš

Třída dorostu

Gaya Blue z Dančí louky
28.4.2014 VN1
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Seligerová Zdeňka

Třída mladých

Keepsake for Ever After 2.10.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Mr. Bombastic Prince of Sunlight M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky 25.11.2013 V2
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Kyra Cassií Dominance 28.9.2013 VD3
O: Faith in Ever After M: Caila z Mlýnského úvozu
Chov: Batista De La Rosa Lenka Maj: Kwasniaková Eva
Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 VD4
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka

Mezitřída

Everdeen for Quidara Chytrá kráska
29.5.2013 V1, CAC
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava
Chloe Black Moravia Galaxy
27.6.2013 V2, Res. CAC
O: Ultra Merlin African Gold M: Chris´n Joe Every Day
Chov: Eliášová Lenka Maj: Ježková Martina
Jeopardy Ever After 28.7.2013 VD3
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Dyrra ze Skalního vrchu
4.7.2013 VD4
O: Dark Side of Ever After M: Deonií Zlatá Dominance
Chov: Kwasniaková Eva Maj: Batista De La Rosa Lenka
Nessiata Blue Dream von der Ischlerbahn 30.3.2013 nedostavila se
O: Xcalibur vom der Ischlerbahn M: Indian Summer of Castle Garden
Chov: Joanne Kirisits Maj: Cerhová Kamila

Třída otevřená

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela

Třída vítězů

Close & Closer at African Gold 17.6.2012 V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB
O: Poker Face vom Old Tom M: Pure Magic African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Seligerová Zdeňka
Diana Gold Chytrá kráska 29.8.2012 V2, Res. CAC
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina
Giulia Gold Fredina Agi
24.12.2012 V3
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina