Tvorba www stránek

MVP Praha 2.5.2015

Rozhodčí: Soukupová Monika

PSI

Třída mladých

Chess Chester Blue od Dennynky
23.12.2013 V1, CAJC
O: Born for Agara and African Gold M: Fuzzy and Blue od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Fairmont Faite Aratinga
14.3.2014 V2
O: Lancelot Sir vom Brüggenerland M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila
Nyitramenti Mr.May 5.1.2014 V3
O: Kőakói Terry-Tramp M: Castle's Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Gerry Black z Dančí louky 25.11.2013 V4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
Aaron Small Meadows
4.5.2014 V
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Eretová Adéla
Angel Small Meadows
4.5.2014 VD
O: Just a Boy Leawrey M: Feebí Zlatá Dominance
Chov: Eret Josef Maj: Eretová Štěpánka
Atilla Arrigo Riseva 15.4.2014 VD
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Desert Rose Stříbrná podkova
Chov: Risová Eva Maj: Risová Eva
Bard Gold Vorašif
20.4.2014 VD
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Jan Munzar

Mezitřída

Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 V1, CAC, Res. CACIB
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka

Třída otevřená

Hagrid Black od Dennynky
2.10.2012 V1
O: Poker Face vom Old Tom M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Tatíčková Táňa
Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V2
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana

Třída šampionů

Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC, CACIB, BOS
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Arcamony Mom at African Gold 5.6.2011 V2, Res. CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V3
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 VD4
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana

FENY

Třída mladých

Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 V1, CAJC, BOJ
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena
Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V2
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Audrey Blue Krása Polabí
28.5.2014 V3
O: Born for Agara and African Gold M: Abíba Collar Dream
Chov: Inqourtová Věra Maj: Duchoňová Miroslava
Fabulous Fairy from River Agara 9.12.2013 V4
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Toušková Dana
Anouschka Asaia Riseva
15.4.2014 V
O: Desert Rose Gold Stříbrná podkova M: Samba Black Joker v. Wengerhof
Chov: Risová Eva Maj: Vonderková Lucie
Abbi Blue Merle od Dobré pohody
VD
O: M:
Chov: Maj: Šumanová Hana

Mezitřída

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC, CACIB, BOB, 3. BIG
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Jeopardy Ever After 28.7.2013 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.

Třída otevřená

Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V1, CAC
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Felly Dore Slapská alej
10.11.2013 V2, Res. CAC
O: Dollar Black Double Scotch M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Knedlhans Tomáš
Desert Rose Gold Stříbrná podkova 30.12.2011 VD3
O: Cacahuete Lago Benea M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Risová Eva

Třída šampionů

Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 V1, CAC
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina