Tvorba www stránek

MVP České Budějovice 25.4.2015

Rozhodčí: Bierwolf Hans (A)

PSI

Třída dorostu

Knightstone Fatranský sen
13.9.2014 VN1
O: Lynmead Not a Dollar More M: Unchained Fatranský sen
Chov: Kotuláš Miro Maj:

Třída mladých

Lust for Life Leawrey 10.4.2014 V1, CAJC
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Ježkovi Barbora a Richard
Gek Black z Dančí louky 25.11.2013 V2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Diana in Silverblue z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Hrušková Nikola
Last in the Night Leawrey 10.4.2014 V3
O: Scottica's Silence in Golden M: Belle-Etoile D Or de Cabrenysset
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková L. + Fremutová K.

Mezitřída

Balto z Lesních stínů 10.7.2013 V1, CAC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla + Eva
Aragon Ostrůvek v Závisti 19.1.2014 V2, Res. CAC
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr
Irresistible Ever After 26.7.2013 V3
O: Cold Case vom Haus Rukopf M: Firefly Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka

Třída otevřená

Amore Gold Vorašif 27.5.2012 V1, CAC
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Kroová Hana
Keen Competition Leawrey
14.9.2012 V2, Res. CAC
O: Rydeen Chili Peper M: Isolda Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Kucková Libuše
Falco Black od Dennynky
21.2.2011 V3
O: Star Light vom Adlerwappen M: Djeany Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Setichovská Monika
Deann Gold Fredina Agi
5.5.2010 V4
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Luža František
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 nedostavil se
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana

Třída šampionů

Zazziky Spice of African Gold 7.1.2011 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Ready To Go African Gold M: Of Course African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Švecová Hana
Arpad Gold Vorašif 27.5.2012 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišárová Věra Maj: Bačinová Radka
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V3
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Fredy Black Fredina Agi 14.12.2012 V4
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta

Třída veteránů

Bells z Jasmínových hor
16.2.2007 V1
O: Funky Town Percy of Kassiopea M: Unser Pünktchen Sanya of Kassiopea
Chov: Kolátková Monika Maj: Šafaříková Linda

FENY

Třída mladých

Enchantress Esmee of nice Sunrise
10.5.2014 V1, CAJC
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Zauberfee Zantara of Kassiopeia
Chov: Polmer Andrea Maj: Lindaurová Helena
Fabulous Fairy from River Agara 9.12.2013 V2
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Toušková Dana
Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V3
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Alison Arabesca Riseva
15.4.2014 VD
O: Desert Rose Gold Stříbrná podkova M: Samba Black Joker v. Wengerhof
Chov: Risová Eva Maj:
Misty Pardál z Asuanu 3.12.2013 VD
O: Touch of Luck from Samhaven M: Ailine Pardál z Asuanu
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Donsková Jiřina
Felly Dore Slapská alej 10.11.2013 nedostavila se
O: Double Scotch Black Dollar M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fiala Vladimír Maj: Knedlhans Tomáš

Mezitřída

Fixed Idea from River Agara 9.12.2014 V1, CAC, Res. CACIB
O: Born for Agara and African Gold M: Ask An Answer from River Agara
Chov: Matoušková Tereza Maj: Matoušková Tereza
Amellia Ostrůvek v Závisti
19.1.2014 V2, Res. CAC
O: Cacahuete Lago Benea M: Groseille Noire Lago Benea
Chov: Dlabač Petr Maj: Dlabač Petr
Fáťa Zlatá Džekarča z Dančí louky 25.11.2013 V3
O: Canterbury Tale von der Ischlerbahn M: Cara Dark Peony z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka

Třída otevřená

Desert Rose Gold Stříbrná podkova 30.12.2011 V1, CAC
O: Cacahuete Lago Benea M: Abigail Gold Stříbrná podkova
Chov: Hrušková Markéta Maj: Risová Eva
Diana in Silverblue z Dančí Louky 19.5.2012 VD2
O: GTI- Blue of Irish Home M: Bejša z Dančí Louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka

Třída šampionů

Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 V1, CAC, CACIB
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina
Designed for Niarra African Gold
3.12.2012 nedostavila se
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie

Třída veteránů

New Face of African Gold 27.3.2007 V1, BOV
O: Frosty Ice of African Gold M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie