Tvorba www stránek

MVP Brno 21.6.2014

Rozhodčí: Vladimír Javorčík (SK)

PSI

Třída mladých

Exclusive Edition of African Gold 16.7.2013 V1, CAJC, BOJ
O: Born for Agara and African Gold M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Elton New Marton 20.6.2013 V2
O: Amore Mio New Marton M: Veryblackangel Della Cambianella
Chov: Nič Antonín Maj: Lejsková Petra

Mezitřída

Brit Blue Vermiko 19.9.2012 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miloslav Maj: Melicharová Simona
Fredy Black Fredina Agi 14.12.2012 V2
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Cassie Blue Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Lužová Vlasta

Třída otevřená

Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V1, CAC, Res. CACIB
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
Monty z Beskydských pastvin 8.4.2012 V2, Res. CAC
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bálková Iveta
Embers Leawrey 7.12.2006 V3
O: Aaronwell Antique Gold at Brilyn M: Blessed Jane Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Burdziková Martina
Familiar Ever After 8.2.2011 V4
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Pelánová Yveta
Artusch From Kosir Valley 26.11.2008 V
O: Calgary Boy Hirundo M: Alive gold Zahrada dětí
Chov: Pospíšilová Hana Maj: Šibravová Jaroslava

Třída šampionů

Arcamony Mom at African Gold 5.6.2011 V1, CAC, CACIB
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V2, Res. CAC
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Vision in Blue African Gold 20.7.2009 V3
O: Star Light vom Adlerwappen M: Adélka z Lužické zahrady
Chov: Reslerová Jitka Maj: Bálková Iveta
Amore Mio New Marton 3.12.2009 V4
O: Dark Sky from Graslic Hills M: Gloria vom Hause Reinhard
Chov: Nič Antonín Maj: Vránová Emília

Třída veteránů

Baron Brit Ronna Bohemia 23.5.2005 V1, BOV
O: Queenly Mighty Quinn of Kassiopea M: Channy Gladys
Chov: Eva Náhlovská Maj: Sidimáková Olga

FENY

Třída dorostu

Annick Noir Brillant Celestial Glamour 7.10.2013 nedostavila se
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Lukešová Jitka

Třída mladých

Jeopardy Ever After
28.7.2013 V1, CAJC
O: Prince of Sunlight Mr. Bombastic M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Součková M. + Petrášková L.
Everdeen for Quidara Chytrá kráska 29.5.2013 V2
O: Geronimo Leawrey M: Xplain me it African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Přibylová Jaroslava
Jewel of Sea Kamilla
9.5.2013 V3
O: Old Golden Gates Cornelian M: Clever Eyes Mersedes
Chov: Solovyeva Yulia Maj: Martschitsch Olga

Mezitřída

Designed for Niarra African Gold
3.12.2012 V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB
O: Glenmore Leawrey M: African Gold Niarra
Chov: Reslerová Jitka Maj: Dušková Lucie
Giulia Gold Fredina Agi 24.12.2012 V2, Res. CAC
O: Samba Black Joker v. Wengerhof M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Holainová Karin Maj: Součková Martina
Diana Gold Chytrá Kráska 29.8.2012 V3
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Štaiglová Kateřina

Třída otevřená

Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 V1, CAC
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
Espérance Lago Benea 6.5.2011 V2, Res. CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Růžičková Gabriela
Forgotten Charm von der Ischlerbahn
26.10.2011 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka
Because it´s me African Gold 12.9.2011 nedostavila se
O: Poker Face vom Old Tom M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Štaiglová Kateřina

Třída šampionů

Xplain me it African Gold 30.7.2010 V1, CAC, Res. CACIB
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Přibylová Jaroslava