Tvorba www stránek

 

DUO CACIB Brno 2.2.2013

Cruft´s kvalifikace 2014

Rozhodčí: Luscott J. (GB)

 

PSI

Třída dorostu

Brit Blue Vermiko 19.9.2012 N
O: Kangasvuokon Merlin M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miloslav Maj: Melicharová Simona
   

Třída mladých



Goofy Gold od Dennynky 24.12.2011 V1, CAJC, BOJ, Cruft´s kvalifikace
O:Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
   
Monty z Beskydských pastvin 8.4.2012 V2
O: Vital Spark African Gold M: Aidinne Golden Bloom
Chov: Knyblová Lenka Maj: Bálková Iveta
   
Highlight of Ever After 1.4.2012 V3
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
   
Fruit du Soleil Lago Benea 22.11.2011 V4
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Goglínová Jitka Maj: Součková Martina
   

 

Mezitřída



Genuine Ever After 24.10.2011 V1, CAC, CAC ČMKU
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Jurová Jitka
   
Arcamony Mom African Gold 5.6.2011 V2
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Brodíková Šárka
   
Agara Friend at African Gold 5.6.2011 V3
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Here´s a Heart African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Čaloudová Hana
   
Canterbury Tale von der Ischlerbahn 20.4.2011 VD4
O: Sir Hardes vom Brüggener-Land M: Umbra vom Hause Reinhard
Chov: Peter, Joanne & Melanie Kirisits Maj: Smočková Zdeňka
   

 

Třída otevřená

Esprit Ever After 20.10.2009 V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, Cruft´s kvalifikace
O: Aim To Please Ever After M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka + Blažková H.
   
Aurelio Adore van Golden Nachtigal 16.12.2010 V2, Res. CAC
O: Czech Made Ever After M: Dada Beautiful from Graslic Hills
Chov: Bábíková Martina Maj: Bábíková Martina
   
Ioric Gold Coll-Kony 6.2.2011 V3
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Duchess Diane Ronna Bohemia
Chov: Konečná Věra Maj: Břížďala Ivan
   
Vision in Blue African Gold 20.7.2009 V4
O: Star Light vom Adlerwappen M: Adélka z Lužické zahrady
Chov: Reslerová Jitka Maj: Bálková Iveta
   
Arsenio from Sheep Range 27.1.2010 V
O: Erin Krásná Louka M: Charmy Krásná Louka
Chov: Jurová Jitka Maj: Šafránková Romana
   
Aymard My Sweet Darling 24.1.2011 V
O: Geronimo Leawrey M: Anabela Black Stráň Fialek
Chov: Marie Kopecká Maj: Vraná Gabriela
   
Bax Chytrá kráska 4.6.2006 VD
O: Dee River Boy Noko Bohemia M: Quidara Krása samoty
Chov: Přibylová J. Maj: Přibylová J.
   
Clark Black Fredina Agi 30.10.2009 VD
O: Spoke Blue Nellago M: Polly Black Nellago
Chov: Holainová K. Maj: Hudcová Simona
   

 

Třída šampionů



Etien Gold od Dennynky 17.3.2010 V1, CAC, CAC ČMKU, Res. CACIB
O: Just to Be African Gold M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
   
Cato Čin-Čin Pet 9.4.2007 V2, Res. CAC
O: Sansoucci von Crottorf M: Rina Krása Samoty
Chov: Holečková Ladislava Maj: Kopalová Marie
   
Casanova z Josefovské pevnosti 16.6.2009 V3
O: One More Night African Gold M: Melody D´Amour ze Zlaté Jalny
Chov: Plíštilová Eva Maj: Reslerová J. + Švecová H.
   
Dakhil al Bait od Mohtarów 12.3.2009 V4
O: Un Amour de Jeunesse des Marecages du Prince M: Dunia al Gharam od Mohtarów
Chov: Mohtar Ewa Maj: Mohtar Ewa
   
Forever Paradise Fantazija 11.4.2007 V
O: Promised Paradise Fantazija M: Chifaja Marin Mjuz
Chov: Nekrosiene Natalija Maj: Baltina Gunita
   
Dag Gold Fredina Agi 21.7.2010 VD
O: Dustin Gold Coll-Kony M: Arlenn Fredina Agi
Chov: Karin Holainová Maj: Opršalová Romana
   

 

FENY

Třída štěňat

 

Diana Gold Chytrá Kráska 29.8.2012 VN
O: Poker Face vom Old Tom M: True Colours African Gold
Chov: Přibylová Jaroslava Maj: Mach Stanislav
   

 

Třída dorostu




Giulia d´Or Lago Benea 22.5.2012 VN1
O: Kangasvuokon Merlin M: Golden Hanna v. Rhododendronwaldchen
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
   
Bailley Lailapsos 25.5.2012 VN2
O: Celtic Silver Dream du Clos Duchesses M: Cimmie z Jasmínových hor
Chov: Kuželíková Ivona Maj: Petrášková Jana
   

 

Třída mladých

 

Harriet At Ever After 1.4.2012 V1, CAJC, Cruft´s kvalifikace
O: Scottlyme Drum Major M: Blind Date Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
   
Fleur de la Vie Lago Benea 22.11.2011 V2
O: Mister Miracolo v. Wengerhof M: Connaissance Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Gogolínová Jitka
   
Cara Dark Peony z Dančí louky 6.9.2011 V3
O: Akim Gold od Dennynky M: Bejša z Dančí louky
Chov: Smočková Zdeňka Maj: Smočková Zdeňka
   
Athéna z Lesních stínů 17.4.2012 VD4
O: Axel Golden Bloom M: Floretta z Jasmínových hor
Chov: Němečková Pavla Maj: Němečková Pavla
   
Siniketun Secret Hope 22.2.2012 VD
O: Littlelook Impossible Man M: Siniketun Sinisafiiri
Chov: Rekorius Taru Maj: Hrušková Markéta
   

 

Mezitřída



Espérance Lago Benea 6.5.2011 V1, CAC, CAC ČMKU
O: Ice Vision African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Růžičková Gabriela
   
Etoile du Soir Lago Benea 6.5.2011 V2, Res. CAC
O: Ice Vision of African Gold M: Amina Lago Benea
Chov: Gogolínová Jitka Maj: Váchová Marcela
   
Goldilocks Ever After 24.10.2011 VD
O: Celtic Silver Dream du Clos des Duchesses M: Entirely Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
   
Forgotten Charm von der Ischlerbahn 26.10.2011 VD
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Early Golden Queen´s
Chov: Kirisits Joanne, Melanie & Peter Maj: Smočková Zdeňka
   

 

Třída otevřená



Xplain me it African Gold 30.7.2010 V1
O: Star Light vom Adlerwappen M: Tisha´s Black Minx vom Old Tom
Chov: Reslerová Jitka Maj: Přibylová Jaroslava
   
Gold Lady Dominance 30.1.2011 V2
O: Cute Kid Ever After M: BayBayBaby z Údolí Lužnice
Chov: Mazankievičová Lenka Maj: Vraná Petra
   
Anabell Pieses of the Dream 27.11.2009 V3
O: Rambo Gold Coll-Kony M: Daira Karino Bohemia
Chov: Dostálová Lenka Maj: Dostálová Lenka
   
Yapanese Pearl at African Gold 11.11.2010 V4
O: One More Night African Gold M: Thank You African Gold
Chov: Reslerová Jitka Maj: Kocián Michal
   
Firefly Ever After 8.2.2011 V
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Adieu Amour Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková Lenka
   
Daira Karino Bohemia 14.1.2006 VD
O: Ashley Noko Bohemia M: Iris z Beskydských pastvin
Chov: Janýška K. Maj: Dostálová L.
   
Zaira Blue Vermiko 10.9.2010 VD
O: Vard Black Vermiko M: Lucky Starline Blue Devotion
Chov: Koubek Miroslav Maj: Hudcová Simona
   

 

Třída šampionů



Xclusiv Model vom Adlerwappen 12.3.2009 V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, Cruft´s kvalifikace
O: Un-Amour-De-Jennesse des Marecages M: Paddy´s Pirouette vom Adlerwappen
Chov: Schulze Sylvia Maj: Reslerová Jitka + Lišková Jana
   
Entirely Ever After 20.10.2009 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Aim o Please Ever After M: Nicolaysen´s Nanu Nana
Chov: Petrášková Lenka Maj: Vančová Hana
   
Ahla Dunia od Mohtarów 17.5.2010 V3
O: Un-Amour-De-Jennesse des Marecages M: Aghani Al Laiil od Mohtarów
Chov: Mohtar Ewa Maj: Mohtar Ewa
   
Blind Date Ever After 25.2.2010 V4
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue from Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia